Jaké výstroje? Podívejte se, jaké výstroje si můžete na internetu koupit:

Hokejové výstrojeHokejové výstroje

Hokejbalové výstrojeHokejbalové výstroje

Florbalové výstrojeFlorbalové výstroje

Výstroje americký fotbalVýstroje americký fotbal

Potápěčské výstrojePotápěčské výstroje

Armádní výstrojeArmádní výstroje

Hasičské výstrojeHasičské výstroje

Horolezecké výstrojeHorolezecké výstroje

Tenisová raketa Head NanoTi S2 - Mírně a středně pokročilí

Hledáte informace, kde koupit levně tenisovou raketu Head NanoTi S2, model 08 – Nabízíme ji za skvělou cenu 2099 Kč. V kategorii pro mírně až středně pokročilé tenisty je tato tenisová raketa naprosto nejlepší volbou. Ne nadarmo je také nejprodávanější tenisovou raketou roku na celém světě.

Podrobnosti o tenisové raketě HEAD NanoTi S2, model 08 - Tenisová raketa HEAD NanoTi S2 je doporučována mírně až středně pokročilým tenistům, kteří výhody této rakety využijí při pravidelném hraní. Raketa je velmi stabilní a umisťuje vaše údery přesně tam, kam chcete.

Při výrobě této tenisové rakety byla použita technologie, která kombinuje ultrasilné titanové síťky a ultralehké uhlíkové vlákna za účelem maximálního snížení hmotnosti, přičemž ale se snaží o zachování ideální tuhosti a síly této rakety. Přípona Nano označuje použitou technologii, při které se manipuluje s nanočásticemi za účelem dosažení ideálních parametrů materiálu, ze kterých je tenisová raketa vyrobena.

Tato tenisová raketa Head má skvělou ovladatelnost, která je způsobena nízkou vahou a optimální velikostí hlavy (660 cm2). Poměr ceny a výkonu této rakety je naprosto nejlepší na trhu.

Výbornou kontrolu poskytuje také použitý výplet tenisové rakety. Tenisová raketa HEAD nano Ti.S2 váží 255 gramů a vyvážena je do hlavy (360 mm).

Délka tenisové rakety je prodloužená (695 mm) a rám tenisové rakety širší (25 mm). Titanové pásy opletené uhlíkovými vlákny (technologie Titanium) zpevňují tenisovou raketu Head v krčku a rukojeti (gripu).

Tuto tenisovou raketu Head s technologií Titanium ocení mnozí začínající hráči, kteří se na ní mohou začít učit razantní hru. Pokročilým hráčům nabízí snadnou manipulaci, kterou zajišťuje nízká váha rakety. Vhodná je pro pravidelně hrající sezonní hráče (1- 2x týdně) jelikož umožňuje další zlepšování.

Koupit raketu Head NanoTi S2 můžete již za 2099 Kč.

Tenisová raketa Head NanoTi S2 - Mírně a středně pokročilí.
Cena od 2099,00 Kč.
Tenisová raketa Head NanoTi S2 - Mírně a středně pokročilí

Hokejové kalhoty

Hokejové tašky

Fotbalové chrániče

Tenisové rakety

Inline brusle

Badmintonové rakety

Sportovní obuv

Snowboardové boty

Snowboardy

Sportovní výživa

Partneři

Tenisová raketa Head NanoTi S2 - Mírně a středně pokročilí - 2023