Jaké výstroje? Podívejte se, jaké výstroje si můžete na internetu koupit:

Hokejové výstrojeHokejové výstroje

Hokejbalové výstrojeHokejbalové výstroje

Florbalové výstrojeFlorbalové výstroje

Výstroje americký fotbalVýstroje americký fotbal

Potápěčské výstrojePotápěčské výstroje

Armádní výstrojeArmádní výstroje

Hasičské výstrojeHasičské výstroje

Horolezecké výstrojeHorolezecké výstroje

Fotbalové chrániče NIKE - Nejlevnější ceny

Světoznámá firma Nike vyrábějící kompletní výbavy pro sportovce se zaměřuje i na výrobu fotbalových chráničů. Pokud chcete skutečně značkové chrániče a nevadí vám, že si za ně trochu připlatíte, tak jsou pro vás produkty od firmy Nike jasnou volbou.

Chrániče Nike Forza

Ideální chrániče pro mladší generaci. Poskytují dostatečný komfort a ochranu, a to především díky své velikosti. Zároveň jsou velmi dobře formovány na nohu a nijak tedy nepřekáží ve hře. Jsou vybaveny velmi dobrým systémem postupného odvětrávání, dobře odvádí teplo za vysokých teplot a udržují nohu v klidu. Chrániče tak nedřou kůži a nabízí fotbalistovi absolutní pohodlí.

Koupit chrániče Nike Forza můžete již za 549 Kč.

Chrániče Nike Total90 Protegga II

Další ochrana holení určena pro aktivně hrající juniory či dorostence. Kvalitní skořepina poskytuje maximální stupeň bezpečí, měkká výplň pak dodává hráči příjemný pocit. Zároveň zajišťuje dobré odvětrávání a neustálou cirkulaci vzduchu v tomto kritickém bodě. Jejich specifikem je anatomické tvarování jak pro levou, tak i pro pravou nohou. Splňují navíc normu NOCSAE, což znamená, že jsou určeny pro vrcholové fotbalisty a splňují všechny.

Oba typy jsou pochopitelně i ve velikosti pro dospělé. Koupit chrániče Nike Total90 Protegga II můžete již za 589 Kč.

Chrániče Nike Tiempo Park Shield

Cenově dostupné chrániče vynikají zejména dobrou ochranou. Neposkytují sice tak velký komfort, zato však poskytují bezpečí větší části nohy včetně kotníků. K dostání jsou ve třech barvách, a to v černé, bílé a stříbrné. K noze jsou připevněny za pomoci silného spojovací pruhu na suchý zip. Díky němu nekloužou po noze a drží stabilitu nohy.

Chrániče Nike T90 Wrapt Shield

Velmi ojedinělý typ chráničů. Svým vzhledem připomínají spíše chrániče na rugby či jiný bojový sport. Jsou totiž vycpány malým pěnovým polštářkem, který jim určuje robustní tvar. Zabudován velice propracovaný systém postupného odvětrávání, přičemž se to týká jak onoho pěnového polštářku, tak samotného skeletu. K dostání jsou pouze v černožlutém provedení.

Fotbalové chrániče NIKE - Nejlevnější ceny.
Cena od 549,00 Kč.
Fotbalové chrániče NIKE - Nejlevnější ceny

Hokejové kalhoty

Hokejové tašky

Fotbalové chrániče

Tenisové rakety

Inline brusle

Badmintonové rakety

Sportovní obuv

Snowboardové boty

Snowboardy

Sportovní výživa

Partneři

Fotbalové chrániče NIKE - Nejlevnější ceny - 2023