Jaké výstroje? Podívejte se, jaké výstroje si můžete na internetu koupit:

Hokejové výstrojeHokejové výstroje

Hokejbalové výstrojeHokejbalové výstroje

Florbalové výstrojeFlorbalové výstroje

Výstroje americký fotbalVýstroje americký fotbal

Potápěčské výstrojePotápěčské výstroje

Armádní výstrojeArmádní výstroje

Hasičské výstrojeHasičské výstroje

Horolezecké výstrojeHorolezecké výstroje

Tenisová raketa Babolat AeroPro Drive Cortex ´09

Chcete hrát tenis jako Rafael Nadal? Začít můžete tím, že si koupíte tenisovou raketu Babolat AeroPro Drive Cortex ´09, se kterou hraje tento jeden z nejlepších tenistů současnosti své zápasy. Tato tenisová raketa od jednoho z předních výrobců je určena pro opravdové profesionály, kteří chtějí dosáhnout těch nejlepších výkonů a výsledků.

chcete investovat do kvalitní rakety využívající technologie Aero Pro Drive, Cortex a Woofer, připravte si za tuto nevypletenou raketu přibližně tři tisíce korun. I přestože je tato raketa určena především pro profesionální hráče, dá se o ní hovořit jako o všestranně zaměřené raketě, která rovnoměrně nabízí přesnou kontrolu míčku i výbornou razanci odpalů.

S velikostí hlavy 645 cm2 se raketa řadí do kategorie raket s malou plochou hlavy MidPlus2, která je určena pro opravdové profesionály, pro které není problém trefit míček i v těch nejtěžších pozicích. Hmotnost rakety 300 gramů jednoznačně naznačuje, že se jedná o jednu z nejtěžších raket, jejíž předností je výborná stabilita za všech okolností.

Tenisová raketa Babolat AeroPro Drive Cortex ´09 má standardní délku 685 mm a vyvážena je mírně do ruky (320 mm), což pouze potvrzuje skutečnost, že se jedná o raketu pro pokročilé hráče, kteří preferují co nejlepší kontrolu míčku. Další parametr, který pouze potvrzuje fakt, že se jedná o velmi tuhou raketu, je tuhost rámu, který má vysokou hodnotu 72RA.

Tato tenisová raketa se standardně dodává nevypletená, aby každý tenista mohl sám určit, jaké další vlastnosti chce své raketě dát. Mezi nabízené výplety raket patří například: Babolat Pro Hurricane Tour (1.25 – 1.30 mm), Babolat XCel (1.25 – 1.30 mm), Babolat VS Touch (1.30 – 1.35 mm) nebo Babolat Pro Hurricane (1.25 – 1.30 mm).

Součástí rakety Babolat AeroPro Drive Cortex ´09 je také termoobal na celou raketu, díky kterému bude vaše raketa vždy ochráněna a připravena k okamžitému hraní. S touto profesionální tenisovou raketou hraje své zápasy Rafael Nadal (Španělsko) nebo Agnieszka Radwanska (Polsko). Zařaďte se mezi tyto skvělé tenisty a kupte si tuto v poslední době velmi oblíbenou tenisovou raketu!

Koupit raketu Babolat AeroPro Drive Cortex ´09 můžete již za 3179 Kč.

Tenisová raketa Babolat AeroPro Drive Cortex ´09.
Cena od 3179,00 Kč.
Tenisová raketa Babolat AeroPro Drive Cortex ´09

Hokejové kalhoty

Hokejové tašky

Fotbalové chrániče

Tenisové rakety

Inline brusle

Badmintonové rakety

Sportovní obuv

Snowboardové boty

Snowboardy

Sportovní výživa

Partneři

Tenisová raketa Babolat AeroPro Drive Cortex ´09 - 2023