Jaké výstroje? Podívejte se, jaké výstroje si můžete na internetu koupit:

Hokejové výstrojeHokejové výstroje

Hokejbalové výstrojeHokejbalové výstroje

Florbalové výstrojeFlorbalové výstroje

Výstroje americký fotbalVýstroje americký fotbal

Potápěčské výstrojePotápěčské výstroje

Armádní výstrojeArmádní výstroje

Hasičské výstrojeHasičské výstroje

Horolezecké výstrojeHorolezecké výstroje

Inline brusle Rollerblade Spark Pro - Pro muže i pro ženy

Tyto brusle slouží k fitness jízdě ve vyšší sportovní zátěží. Velmi pohodlná obuv byla vyrobena pro maximální pohodlí při jízdě. Její zapínání je konstruováno pomocí klasických tkaniček a jedné nastavitelné přezky. Velkou předností těchto bruslí je také hliníkový podvozek vybaven kvalitními ložisky SG7, které zaručují dlouhou výdrž.

Všechny kolečkové brusle této značky jsou stavěny pro maximální pohodlí a comfort. V oblasti kotníku jsou přidány pěnové inserty a v oblasti lýtka je brusle vyplněná tlumeným, polstrovaným místem, které zaručuje pohodlí na Vaší nohu.

Podvozek bruslí využívá technologii LO-Balance. Podvozek rámu je na brusli připevněn v co nejnižším bodě, aby bylo těžiště brusle posunuto vice k zemi. To má za úkol lépe ovládat terén. Tuto vlastnost ocení zejména pokročilí bruslaři.

Brusle jsou osazeny kvalitními kolečky Rollerblade Active s tvrdostí 84A o průměru 84mm. Ty jsou usazeny na ložiskách SG7, která jsou vyrobena z velmi kvalitních material. Navíc jsou silikonovými aditivy chráněny před vodou a nečistotou.

Díky velmi kvalitní botě a malým kolečky jsou tyto brusle velmi vhodné do města. Své využití však najdou také na in-line stezkách. Názor několika jezdců se neliší. Všichni se shodují na tom, že je v těchto bruslích radost jezdit. Velký plus si v megatestu získalo také zapínání. To je velmi pohodlné a rychlé.

Koupit brusle Rollerblade Spark Pro (pánská varianta) můžete již za 3199 Kč. Dámská varianta brusle Rollerblade Spark Pro také za 3199 Kč.

Inline brusle Rollerblade Spark Pro - Pro muže i pro ženy.
Cena od 3199,00 Kč.
Inline brusle Rollerblade Spark Pro - Pro muže i pro ženy

Hokejové kalhoty

Hokejové tašky

Fotbalové chrániče

Tenisové rakety

Inline brusle

Badmintonové rakety

Sportovní obuv

Snowboardové boty

Snowboardy

Sportovní výživa

Partneři

Inline brusle Rollerblade Spark Pro - Pro muže i pro ženy - 2023