Jaké výstroje? Podívejte se, jaké výstroje si můžete na internetu koupit:

Hokejové výstrojeHokejové výstroje

Hokejbalové výstrojeHokejbalové výstroje

Florbalové výstrojeFlorbalové výstroje

Výstroje americký fotbalVýstroje americký fotbal

Potápěčské výstrojePotápěčské výstroje

Armádní výstrojeArmádní výstroje

Hasičské výstrojeHasičské výstroje

Horolezecké výstrojeHorolezecké výstroje

Správná sportovní výživa pro sportovce - Jak na to

Mnoho a mnoho různých doplňků stravy požívají současní sportovci proto, aby zvýšili svou výkonnost nebo aby rychleji regenerovali. Desítky firem na českém trhu nabízejí širokou škálu produktů a je na každém co si vybere. Ale pozor, ne vše je povoleno pravidly. Velmi snadno se může stát, že pomyslnou hranici dopingu překročíte a dopustíte se podvodu. Čtěte proto vždy příbalový leták a dávejte pozor, co užíváte.Pomoci by vám mohlo to, že veškeré zboží firem by mělo projít přísnými schvalovacími procedurami a mělo by tedy splňovat požadavky na zdravotně nezávadné doplňky výživy, vitamíny, diety. Nakupujte proto výrobky jen u ověřených a známých firem. Nejnebezpečnější je nakupování takových výrobků ze zahraničí například přes internet. Na to si dávejte vždy pozor.

Iontové nápoje jako sportovní výživa

Sportovní výživou mohou být i iontové nápoje, které pije většina sportovců. Tyto nápoje dodávají tělu potřebnou energii, někdy působí i jako povzbuzení. Iontové nápoje lze dnes zakoupit v každém supermarketu. Ať už přímo v lahvi připravené, nebo ve formě prášku či rozpustných tablet do vody. Nápoje obsahují různé látky, které sportovci potřebují. Někdy sportovcům pomůže i obyčejná kofola, jejíž kofein má povzbuzující účinek.

Nejvíce se doplňky stravy využívají asi v kulturistice. Aby vám rostly svaly tak, jako kulturistům, jste nuceni užívat všelijaké přípravky. Aby sval rostl, musíme ho asi hodinu před tréninkem zásobovat energií (gainery, anabolizéry) a stavebními látkami v podobě aminokyselin a proteinů. Když tělo nemá dostatek bílkovin (aspoň 1,7 g bílkovin/kg hmotnosti), chybí mu základní stavební látky, které jsou třeba k regeneraci i k růstu svalové tkáně. Připravit a energizovat svalstvo před cvičením lze také argininem (roztahujícím cévy), kreatinem (viz speciální produkty) a stimulanty výkonu, jako jsou kofein (viz energie a regenerace) aj.

Zajímavý je právě již zmíněný kreatin. Ten způsobí, že nadbytečně přijaté karbohydráty v potravě nebudou přeměněny a uloženy jako tuk, ale budou zužitkovány jako energie plně připravená pro Váš extrémní trénink.

Sportovní výživa Vám dopomůže k rychlejším a viditelnějším výsledkům při trénování, formování a posilování Vaší postavy. Využít můžete aminokyseliny, anabolizéry, energizéry a stimulanty, kreatin, gainery a sacharidy, proteiny a fitness tyčinky. Hodně kvalitních sportovních výkonů!

Správná sportovní výživa pro sportovce - Jak na to.
Cena od 999,00 Kč.
Správná sportovní výživa pro sportovce - Jak na to

Hokejové kalhoty

Hokejové tašky

Fotbalové chrániče

Tenisové rakety

Inline brusle

Badmintonové rakety

Sportovní obuv

Snowboardové boty

Snowboardy

Sportovní výživa

Partneři

Správná sportovní výživa pro sportovce - Jak na to - 2023