Jaké výstroje? Podívejte se, jaké výstroje si můžete na internetu koupit:

Hokejové výstrojeHokejové výstroje

Hokejbalové výstrojeHokejbalové výstroje

Florbalové výstrojeFlorbalové výstroje

Výstroje americký fotbalVýstroje americký fotbal

Potápěčské výstrojePotápěčské výstroje

Armádní výstrojeArmádní výstroje

Hasičské výstrojeHasičské výstroje

Horolezecké výstrojeHorolezecké výstroje

Jak vybrat a koupit správné snowboardové boty

Jezdění na lyžích je sice také pěkný zážitek, ale nelákalo vás někdy zakoupit si snowboardové prkno a dělat na tomto sportovním nástroji různé triky a radovánky. Snowboarding je totiž nádherný sport, kterým si můžete velmi osvěžit a zkrášlit zimní období, ale má své zastoupení i na olympijských hrách!Vzhledově je velmi důležité samotné prkno, však téměř celý podíl pohodlí tvoří snowboardové boty. Ať už jste profesionálové nebo jen nadšení amatéři, je zde pro vás připraven výběr toho nejlepšího.

Při koupi snowboardových bot je důležité, abyste kupovali nejméně o číslo větší, z důvodu tlusté ponožky, kterou jistě budete do těchto bot používat.

Tato obuv se skládá z vnitřní a vnější boty a na rozdíl od skeletových lyžáků je měkká. Vnější bota je vyrobena z pevných materiálů, dobře chrání kotník a nárt, umožňuje snadný přenos váhy na hranu snowboardu a také chrání nohu proti zvlhnutí.

Naopak vnitřní bota pevně obepíná botu a udržuje v teple. Většina typů má na vnitřní botě i vlastní zavazování. Kvůli sušení je z vnější boty snadno vyjímatelná.

Boty zajišťují pocit přirozeného kontaktu se sněhem, lepší odraz a dopad a také dostatečný rozsah pohybu pro freestylové ježdění. Protiskluzová podrážka a flexibilní boty usnadňují lehký pohyb ve sněhu.

Jak vybrat a koupit správné snowboardové boty.
Cena od 1099,00 Kč.
Jak vybrat a koupit správné snowboardové boty

Hokejové kalhoty

Hokejové tašky

Fotbalové chrániče

Tenisové rakety

Inline brusle

Badmintonové rakety

Sportovní obuv

Snowboardové boty

Snowboardy

Sportovní výživa

Partneři

Jak vybrat a koupit správné snowboardové boty - 2023