Jaké výstroje? Podívejte se, jaké výstroje si můžete na internetu koupit:

Hokejové výstrojeHokejové výstroje

Hokejbalové výstrojeHokejbalové výstroje

Florbalové výstrojeFlorbalové výstroje

Výstroje americký fotbalVýstroje americký fotbal

Potápěčské výstrojePotápěčské výstroje

Armádní výstrojeArmádní výstroje

Hasičské výstrojeHasičské výstroje

Horolezecké výstrojeHorolezecké výstroje

Badmintonová raketa Victor Brave Sword LTD Gold

Tento model badmintonové rakety je vyroben k příležitosti oslav 40 let trvání prestižní značky Victor. Jedná se o profi raketu, který je určená profesionálním hráčům k závodním účelům. Tento typ rakety proslavil např. Olympijský vítěz z čínského Pekingu, Korejec Lee Yong Day, který s ní získal medaili nejcennějšího kovu – zlatou.

Délka rakety je 675 mm, hmotnost rakety bez výpletu je pak 88 g. Dá se tedy říci, že tato raketa je v porovnání se srovnatelnými typy o něco těžší. Je to dáno omotávkou z pravé kůže, která je přirozeně o něco těžší, než její „syntetické“ kolegyně, avšak nabízí vynikající cit pro úder. Komu by tato omotávka nevyhovovala, dá se bez problému vyměnit.

Tvar hlavy rakety je isometrický. Vyrobena je z materiálu Victor: Ultra HI-Modulus Nano Graphite. U této badmintonové rakety jsou použity jedny z nejvyspělejších badmintonových technologií současnosti.

Tuhost rakety je na stupnici tuhosti (pružnosti) shaftu od 1 do 7 hodnocena číslem 2, což představuje pružný shaft třídy Flexible.

Ashaway Micro Power XL Blue (0.73 mm). Řeč je o použitém výpletu, u kterého se doporučuje napnutí 9.0 – 12.0 kg. Vzorový poměr dlouhých a krátkých strun je 22 x 23. Jako základní omotávka je použita Froté omotávka Victor, horní omotávkou je pak Yonex Super Grap. Obal je vyráběn tak, aby pokryl celou raketu.

Jak již bylo zmíněno, tato badmintonová raketa patří do rukou profesionálů. Je vhodná také pro ženy i juniorky. S raketou je možné kombinovat silové pojetí hry založené na smečích a tvrdých úderech společně s technickými prvky.

Koupit raketu Victor Brave Sword LTD Gold ´09 můžete již za 2399 Kč.

Badmintonová raketa Victor Brave Sword LTD Gold.
Cena od 2399,00 Kč.
Badmintonová raketa Victor Brave Sword LTD Gold

Hokejové kalhoty

Hokejové tašky

Fotbalové chrániče

Tenisové rakety

Inline brusle

Badmintonové rakety

Sportovní obuv

Snowboardové boty

Snowboardy

Sportovní výživa

Partneři

Badmintonová raketa Victor Brave Sword LTD Gold - 2023