Jaké výstroje? Podívejte se, jaké výstroje si můžete na internetu koupit:

Hokejové výstrojeHokejové výstroje

Hokejbalové výstrojeHokejbalové výstroje

Florbalové výstrojeFlorbalové výstroje

Výstroje americký fotbalVýstroje americký fotbal

Potápěčské výstrojePotápěčské výstroje

Armádní výstrojeArmádní výstroje

Hasičské výstrojeHasičské výstroje

Horolezecké výstrojeHorolezecké výstroje

Sportovní výživa, doplňky - Účinky na tělo, pozitiva

Důvody pro používání sportovní výživy jsou rozmanité. Mohou to být regenerační procesy, ozdravné procesy, čistící, metabolické procesy a další. Sportovní výživa je oproti komplexní stravě velmi rychle stravitelná a pro tělo perfektně využitelná s daným účelem.

To jak se stravujete se pochopitelně odrazí na Vašem zdraví a pokud se při sportu přetěžujete (při vrcholových sportech platí dvojnásob), může být sportovní výživa tím jediným co vás dělí od zdravotních problémů s trvalými následky. Dalo by se proto říci, že vybraná sportovní výživa chrání zdraví.

Spalování tuků

Přípravky jsou určené osobám, které usilují o snížení tělesné hmotnosti nebo o zvýšení podílu svaloviny na úkor tukových rezerv. Přípravky obsahují účinné látky, které mají schopnost odbourávat tukové buňky a blokovat ukládání nových. Dominantní látkou je L-Carnitin, který podporuje přenos molekul mastných kyselin v rámci nitrobuněčného metabolismu a tím zrychluje jejich přeměnu na energii. Některé z přípravků pracují na principu tzv. termogenního spalování. Zrychlením metabolismu dochází i ke zvýšenému „pálení“ tuků.

Stimulace

Tyto výrobky stimulují nervovou činnost, zvyšují uvolňování energie nebo energii v podobě sacharidů přímo dodávají. Podpora sportovního výkonu je zajišťována celou řadou látek, které jsou obsaženy v produktech této skupiny. Stimulanty pracují s kofeinem jako nejosvědčenějším prostředkem navození pocitu svěžesti a zlepšení smyslových či nervových funkcí. Používá se přírodní forma kofeinu obsažena např. v Guaraně, čistá syntetická forma nebo kombinace obou k docílení maximálního účinku. Stimulační složku jsou doplněny také o taurin.

Hydratace

Nezbytným předpokladem výdrže při dlouhotrvající zátěži je dostatečný přísun vitaminů a minerálních látek, které mohou účinně omezovat vznik křečí. Základem je dostatečná hydratace organizmu spolu s dodáním těchto látek. Použití iontového nápoje před, v průběhu a po fyzické zátěži zmírňuje dopady vyčerpání na organizmus, zrychluje regeneraci a podporuje dobrý zdravotní stav.

Síla

Síla je v určité míře nezbytným předpokladem všech sportovních aktivit. Nároky na silovou přípravu jsou v různých sportech odlišné, ale vždy je nutné věnovat silové přípravě odpovídající prostor. Zejména pro silové sporty je užívání doplňků stravy nezbytné. Běžný příjem proteinů a aminokyselin ze stravy bývá nedostatečný. Důležitou podmínkou bezproblémového průběhu hubnutí nebo i náročného vytrvalostního tréninku je dodávání aminokyselin, především tzv. BCAA, které zabraňují riziku degradace svalové hmoty.

Zdraví a klouby

Nutnou podmínkou kvalitních sportovních výkonů je zdraví. Zejména u sportovců a aktivních osob jsou zvýšené nároky na příjem živin, vitaminů a minerálů, protože tělo je vystavováno větší zátěži. Velmi důležitý je i faktor regenerace po výkonu. Do této kategorie jsou zařazeny produkty, které svým vysokým obsahem vitaminů a dalších přírodních extraktů a účinných látek pozitivně ovlivňují vitalitu a imunitu člověka. Některé z látek jako např. lykopen, zelený čaj mají vysoký antioxidační potenciál, a tím mohou být účinným nástrojem boje proti nádorovým onemocněním. Přírodní rozpustná vláknina inulin, je velmi moderním prostředkem k ochraně tlustého střeva a udržování rovnováhy střevní mikroflóry.

Sportovní výživa, doplňky - Účinky na tělo, pozitiva.
Cena od 999,00 Kč.
Sportovní výživa, doplňky - Účinky na tělo, pozitiva

Hokejové kalhoty

Hokejové tašky

Fotbalové chrániče

Tenisové rakety

Inline brusle

Badmintonové rakety

Sportovní obuv

Snowboardové boty

Snowboardy

Sportovní výživa

Partneři

Sportovní výživa, doplňky - Účinky na tělo, pozitiva - 2023