Jaké výstroje? Podívejte se, jaké výstroje si můžete na internetu koupit:

Hokejové výstrojeHokejové výstroje

Hokejbalové výstrojeHokejbalové výstroje

Florbalové výstrojeFlorbalové výstroje

Výstroje americký fotbalVýstroje americký fotbal

Potápěčské výstrojePotápěčské výstroje

Armádní výstrojeArmádní výstroje

Hasičské výstrojeHasičské výstroje

Horolezecké výstrojeHorolezecké výstroje

Fotbalové chrániče ADIDAS - Nejlevnější ceny

Pokud nechcete, aby vás fotbal bolel a abyste byli in, tak jednou z nejlepších firem, která se může postarat o bezpečí vašich holení a kotníků, je společnost Adidas. Perfektní ochranu před soupeřovými kolíky zajistí například chrániče Predator Replique nebo Predator Dual Dense.

Adidas Predator Replique

Pokud hledáte zlatou střední cestu, pak tyto chrániče jsou pro vás tou správnou volbou. Poskytují jak určitou dávku komfortu, tak udržují vaší holeň v bezpečí. Je to způsobeno především nízkou hmotností chráničů, které však jsou zároveň nesmírně pevné. Mají navíc ventilaci pro lepší odvod vlhkosti a udržují nohu v suchu. Upínací pásky na suchý zip jsou umístěny hned na kraji skořepiny a umožňují tak pohodlnou úpravu i během hry. Měkký vnitřek tvrdé skořepiny nejen redukuje hmotnost, ale také tlumí nárazy. Jejich součastí je rovněž elastický chránič kotníku sloužící pro dostatečnou ochranu.

Koupit chrániče Adidas Predator Replique můžete již za 349 Kč.

Adidas Predator Dual Dense

Tyto chrániče se vyznačují především svou pevností, čímž zaručují poměrně solidní ochranu. Mají poměrně rozsáhlý chránič kotníku a jsou určeny především pro vrcholové sportovce. Jsou navíc vybaveny technologií Clima Cool. Ta způsobuje výbornou prodyšnost chrániče. Jsou navíc velice lehké a nebrání tak noze v rychlejším pohybu. Ochranný štít je extrémně křehký a odolný proti nárazům.

ClimaCool® – 360° je technologie pro cirkulaci vzduchu. Chránič má velmi prodyšný svršek a vnitřní stélka i podešev poskytují ochlazovací účinek. To snižuje teplotu a tvorbu vlhkosti, které mohou snižovat výkon sportovce. Vysoký komfort pro špičkové výkony.

Koupit chrániče Adidas Predator Dual Dense můžete již za 449 Kč.

Adidas F 50 Replique

Standardní typ chráničů pro nenáročné hráče. Mají velice pěkný design v černožlutém provedení. Před ochranou nohy dávají přednost hernímu pohodlí. Toho je dosaženo za pomoci postupného odvětrávání a ventilace vzduchu. K noze jsou připevněny pomocí suchých zipů, které zapříčiňují jejich dobrou stabilitu na holeni a fotbalista se tak nemusí příliš zabývat jejich úpravou. Jsou cenově dostupné, dají se sehnat už od 280 Kč.

Adidas Adipur Chrome

Ve svém oboru poněkud extravagantní typ. Vyznačuje se velice objemnou styčnou plochou s holení, což samozřejmě znamená pocit maximální bezpečnosti. K dostání jsou v černém a stříbrném provedení. Drží stabilitu nohy, jejich nevýhodou ale je určitá nepraktičnost. Vzhledem k jejich velké ploše často odstávají od nohy a je třeba dbát na úpravu i během tréninku či zápasu.

Fotbalové chrániče ADIDAS - Nejlevnější ceny.
Cena od 499,00 Kč.
Fotbalové chrániče ADIDAS - Nejlevnější ceny

Hokejové kalhoty

Hokejové tašky

Fotbalové chrániče

Tenisové rakety

Inline brusle

Badmintonové rakety

Sportovní obuv

Snowboardové boty

Snowboardy

Sportovní výživa

Partneři

Fotbalové chrániče ADIDAS - Nejlevnější ceny - 2023