Jaké výstroje? Podívejte se, jaké výstroje si můžete na internetu koupit:

Hokejové výstrojeHokejové výstroje

Hokejbalové výstrojeHokejbalové výstroje

Florbalové výstrojeFlorbalové výstroje

Výstroje americký fotbalVýstroje americký fotbal

Potápěčské výstrojePotápěčské výstroje

Armádní výstrojeArmádní výstroje

Hasičské výstrojeHasičské výstroje

Horolezecké výstrojeHorolezecké výstroje

Nejlevnější a nejkvalitnější fotbalové chrániče

Při pořizování výbavy každého začínajícího fotbalisty by se neměl opomíjet výběr fotbalových chráničů. Pryč jsou doby, kdy na výkon každého fotbalisty měly výkon pouze luxusní kopačky. V dnešní době je na trhu velké množství chráničů a ne všechny mají odpovídající kvalitu.

Při výběru vhodných chráničů budete zavaleni nejrůznějšími produkty. I v dnešní době se dají pořídit zcela neznačkové chrániče, které ale mají poté odpovídající kvalitu. Při výběru chráničů rozhodně neplatí pravidlo – čím levnější, tím lepší. Pokud hrajete fotbálek maximálně s kamarády, kteří vás během hry ani v zápalu boje „nepřepálí“, tak značkové chrániče potřeba nejsou. Pokud ale hrajete soutěžní zápasy, kde často bývá situace vyhrocená a soupeři neúprosní, je třeba myslet na své zdraví.

Na trhu je pochopitelně velké množství značkových fotbalových chráničů. Jedny z nejlevnější a přesto dostatečně kvalitních jsou ty od firmy Diadora s označením Zona. Ty se dají koupit v ceně pod 200 Kč. Právě výrobce Diadora patří k těm levnějším a v cenové relaci okolo 200 Kč má hned několik produktů.

Na opačném pólu cen za fotbalové chrániče je například firma Nike, která nabízí chrániče v cenových relacích okolo 600 Kč. Na trhu se dají samozřejmě sehnat i dražší chrániče, je ale pak na zvážení každého fotbalisty, zda je ochotný do chráničů investovat ještě o něco více.

Výběr je skutečně velmi pestrý a při nákupu by měl každý také myslet na velikost chráničů. Prakticky všichni výrobci je připravují v několika různých velikostech a důležité je, že značení bývá často odlišné a tam kde je například psaná velikost M, nemusí být vždy tato velikost v reálné situaci dodržena.

Nejlevnější a nejkvalitnější fotbalové chrániče.
Cena od 189,00 Kč.
Nejlevnější a nejkvalitnější fotbalové chrániče

Hokejové kalhoty

Hokejové tašky

Fotbalové chrániče

Tenisové rakety

Inline brusle

Badmintonové rakety

Sportovní obuv

Snowboardové boty

Snowboardy

Sportovní výživa

Partneři

Nejlevnější a nejkvalitnější fotbalové chrániče - 2023