Jaké výstroje? Podívejte se, jaké výstroje si můžete na internetu koupit:

Hokejové výstrojeHokejové výstroje

Hokejbalové výstrojeHokejbalové výstroje

Florbalové výstrojeFlorbalové výstroje

Výstroje americký fotbalVýstroje americký fotbal

Potápěčské výstrojePotápěčské výstroje

Armádní výstrojeArmádní výstroje

Hasičské výstrojeHasičské výstroje

Horolezecké výstrojeHorolezecké výstroje

Nejlevnější Badmintonová raketa Head Nano Power Rave LTD

Pakliže s badmintonem začínáte nebo se řadíte ke středně pokročilým hráčům a nechcete vynakládat na koupi své nové rakety větší finanční prostředky, je pro Vás raketa nejlevnější Head Nano Power Rave LTD ´09 příjemným řešením. Tento typ rakety se řadí mezi ty levnější a ke hraní se doporučuje spíše ženám. K raketě není dodáván obal.

Nejlevnější raketa je dlouhá 675 mm, žádná novinka. Se svou váhou 94 g je však trošku težší. Reálné vyvážení výpletu pak udává hodnotu 302 mm.

Isometrický tvar hlavy je dnes již samozřejmostí. Hlavní užitou technologií je Head Nano Titanium, použit je také Head Power Frame System. Velikost hlavy je 364 cm2. Dále uvedeme také materiály, které byly použity pro výrobu hlavy a dříku rakety. Je to jednoduché, jelikož obě součásti jsou ze stejného karbonového materiálu. Jedná se o Head: Full Carbon Graphite.

Tuhost nejlevnější rakety je na stupnici tuhosti (pružnosti) shaftu od 1 do 7 hodnocena číslem 2, což představuje pružný shaft třídy Flexible.

Poměr dlouhých a krátkých strun výpletu udává vzorec 22 x 23. Zakomponovaným výpletem je u této rakety Head Super Power 74 (0.74 mm), avšak více se na místo výpletu hodí spíše kousek od Yonexu. Konkrétně je to výplet Yonex BG 68 Ti (0.68 mm), který je výborný pro hráče s menším množstvím síly a doporučuje se tak převážně ženám. S tímto výpletem by naopak neuspěl žádný ofenzivně laděný „smečař“.

U této nejlevnější rakety nenajdete tolik oblíbenou a zároveň všude doporučovanou základní froté omotávku firmy Victor, ale omotávku Head SofTac. Horní omotávkou je pak Xonex Super Grap. Právě tato bílá omotávka je svou bílou barvou poměrně nevýhodou, jelikož se rychle zašpiní.

Jak již bylo zmíněno, vlastnosti tohoto kousku od firmy Head ocení zejména ženy a hráčky juniorského věku, či mladší dívky. Doporučujeme hrát všestranným herním stylem.

Koupit raketu Head Nano Power Rave LTD ´09 můžete za pouhých 589 Kč. Nejlevnější nabídka na trhu raket.

Nejlevnější Badmintonová raketa Head Nano Power Rave LTD.
Cena od 589,00 Kč.
Nejlevnější Badmintonová raketa Head Nano Power Rave LTD

Hokejové kalhoty

Hokejové tašky

Fotbalové chrániče

Tenisové rakety

Inline brusle

Badmintonové rakety

Sportovní obuv

Snowboardové boty

Snowboardy

Sportovní výživa

Partneři

Nejlevnější Badmintonová raketa Head Nano Power Rave LTD - 2023