Jaké výstroje? Podívejte se, jaké výstroje si můžete na internetu koupit:

Hokejové výstrojeHokejové výstroje

Hokejbalové výstrojeHokejbalové výstroje

Florbalové výstrojeFlorbalové výstroje

Výstroje americký fotbalVýstroje americký fotbal

Potápěčské výstrojePotápěčské výstroje

Armádní výstrojeArmádní výstroje

Hasičské výstrojeHasičské výstroje

Horolezecké výstrojeHorolezecké výstroje

Tenisová raketa Head ATP No.1 Liquidmetal Special Edition ´10

Tenisová raketa Head ATP No.1 Liquidmetal Special Edition ´10 je jednou z nejoblíbenějších a nejprodávanějších raket současnosti. Tato raketa je určena především pro mírně až středně pokročilé hráče, kteří hrají stále pro zábavu, avšak mají již určité tenisové dovednosti.

Za necelé dva tisíce korun získají zájemci vypletenou raketu a jako bonus navíc krásnou sportovní tašku Head ATP Pro. Všestranně zaměřená raketa přináší rovnoměrné rozdělení mezi kontrolou míčku a silou úderu. Použité technologie Head Liquidmetal patří k tomu nejmodernějšímu, co se při výrobě tenisových raket v současné době využívá.

S velikostí hlavy 660 cm2 se raketa Head ATP Series ´10 řadí do kategorie MidPlus3, která je určena právě pro pokročilejší tenisty. Naopak hmotnost 255 gramů značí, že se jedná o velmi lehkou raketu, která se chlubí lehčí manipulací, jenž je určena spíše pro začátečníky.

Tenisová raketa Head ATP No.1 Liquidmetal Special Edition ´10 má vyvážení na střed (345 mm) a tento parametr taktéž naznačuje, že se jedná o raketu určenou spíše pro pokročilejší tenisty, kteří potřebují spíše kontrolovat míček než přidávat úderům razanci.

Tato raketa je standardně dodávaná s výpletem Head Synthetic Gut (1.30 mm), ovšem není samozřejmě žádný problém požádat prodejce o dodání s jiným výpletem, který bude odpovídat gustu samotného tenisty.

Pokud jste začínajícím hráčem, který má za sebou již první příležitostné hry, a chcete začít pomalu zvyšovat své tenisové dovednosti, tak je pro vás raketa Head ATP No.1 Liquidmetal Special Edition ´10 jasnou volbou.

Koupit raketu Head ATP No.1 Liquidmetal Special Edition ´10 můžete již za 1989 Kč.

Tenisová raketa Head ATP No.1 Liquidmetal Special Edition ´10.
Cena od 1989,00 Kč.
Tenisová raketa Head ATP No.1 Liquidmetal Special Edition ´10

Hokejové kalhoty

Hokejové tašky

Fotbalové chrániče

Tenisové rakety

Inline brusle

Badmintonové rakety

Sportovní obuv

Snowboardové boty

Snowboardy

Sportovní výživa

Partneři

Tenisová raketa Head ATP No.1 Liquidmetal Special Edition ´10 - 2023