Jaké výstroje? Podívejte se, jaké výstroje si můžete na internetu koupit:

Hokejové výstrojeHokejové výstroje

Hokejbalové výstrojeHokejbalové výstroje

Florbalové výstrojeFlorbalové výstroje

Výstroje americký fotbalVýstroje americký fotbal

Potápěčské výstrojePotápěčské výstroje

Armádní výstrojeArmádní výstroje

Hasičské výstrojeHasičské výstroje

Horolezecké výstrojeHorolezecké výstroje

Tenisová raketa Head 4000 - Pro rekreaci a začátečníky

Tenisová raketa vhodná na rekreační hru je za skvělou cenu 1189 Kč. Pro začátečníka je velmi přijatelná a právě tato tenisová raketa patří mezi nejlevnější z řad Head. Pro první tenisové odpaly nebo na rekreační hru je prostě ideální.

Podrobnosti o tenisové raketě Head Ti. 4000 ´08 - Tento typ tenisové rakety se nejvíce využije u tenistů začátečníků. Hlava tenisové rakety patří do kategorie oversize. Její plocha má velkou hodnotu 710 cm², což jen dokazuje, že se jedná o tenisovou raketu pro začátečníky. Tenisová raketa váží průměrných 280 gramů, což není nejtěžší, ale pro děti není moc vhodná. Měří 685 mm, což je nejvýhodnější délkou u tenisových raket. Vyvážení tenisové rakety Head má hodnotu 335 mm, tedy nachází se u ruky a slibuje parádní ovladatelnost, která je při začátcích důležitá.

Tenisová raketa je zhotovena z nejmodernějších materiálů pomocí technologie Head Titanium zaručující maximální požitek ze hry. Technologie Head Titanium je technologie používající ultrapevná vlákna z titanu, která jsou spletena s ultralehkými vlákny uhlíku, díky čemuž tenisová raketa dosahuje úctyhodné lehkosti a brilantní ovladatelnosti. Díky lehkosti a ovladatelnosti je vhodná i pro méně zručné hráče. Tenisová raketa umožňuje sílu odpalu i při minimálním pohybu a lepší kontrolování tenisového míčku. Tenisová raketa se vyrábí v nápadité černo – bílo – oranžovém barevném vzhledu, který působí velmi pěkně.

Tenisová raketa je zhotovena z rámu, který nemá spoje. To způsobuje, že tenisová raketa je pevnější a právě tento prvek dovolí skvělou kontrolu nad míčkem.

Jelikož raketa není vybavena tlumičem proti zdraví nebezpečným vibracím, je lepší si nějaký k raketě zakoupit. Pro zlepšení herních kvalit nezapomeňte pravidelně měnit horní omotávku.

Koupit raketu Head Ti. 4000 můžete již za 1189 Kč.

Tenisová raketa Head 4000 - Pro rekreaci a začátečníky.
Cena od 1189,00 Kč.
Tenisová raketa Head 4000 - Pro rekreaci a začátečníky

Hokejové kalhoty

Hokejové tašky

Fotbalové chrániče

Tenisové rakety

Inline brusle

Badmintonové rakety

Sportovní obuv

Snowboardové boty

Snowboardy

Sportovní výživa

Partneři

Tenisová raketa Head 4000 - Pro rekreaci a začátečníky - 2023