Jaké výstroje? Podívejte se, jaké výstroje si můžete na internetu koupit:

Hokejové výstrojeHokejové výstroje

Hokejbalové výstrojeHokejbalové výstroje

Florbalové výstrojeFlorbalové výstroje

Výstroje americký fotbalVýstroje americký fotbal

Potápěčské výstrojePotápěčské výstroje

Armádní výstrojeArmádní výstroje

Hasičské výstrojeHasičské výstroje

Horolezecké výstrojeHorolezecké výstroje

Nejlevnější a nejkvalitnější tenisové rakety do začátku

Pokud začínáte se hrou „gentlemanů“, nepotřebujete do svých tenisových začátků ihned tenisovou raketu z řady „profi“, jejíž cena se může vyšplhat přes 5000 Kč. Cena skutečně nehraje žádnou roli. Začínající tenisté, kteří věří, že drahá tenisová raketa za půlku výplaty je udělá lepšími protivníky se naprosto mýlí a je tady ohroženo i tenistovo zdraví a chuť ke hře. Rozhodně je naprostý nesmysl vybírat podle designu, aby Vám tenisová raketa ladila se sportovním oblečením. Nejlepším krokem užít si tenis, je pořídit si tenisovou raketu pro začátečníky. Tenisové rakety určené pro „kosení“ protivníků na tenisových turnajích jsou pro Vás v ten moment nic nepřinášející.

Konzultujte výběr nejlevnějších a nejkvalitnějších raket

Tip: Pokud máte ve svém okolí někoho, kdo hraje tenis a ví co a jak, určitě neváhejte a prokonzultujte s ním výběr tenisové rakety, která Vám bude „sedět“. Není totiž nic lepšího než získat informace od někoho, kdo má praxi. Jde přeci jenom o finační investici, která si zaslouží uvážení. Pokud nikdo ve Vašem okolí neví o tenise nic, navštivte servis, které se nachází u tenisových kurtů. Zde Vám poradí a máte možnost si tenisovou raketu vyzkoušet. Takovéto služby nabízejí i specializované sportovní obchody. Dokonce některé firmy Vám zapůjčí tenisovou raketu domů a můžete si bez problémů vyzkoušet rozdíl mezi začátečnickou a závodní tenisovou raketou.

Menší váha i levnější cena raket

Tenisové rakety pro začátečníky se vyznačuje menší váhou pro lepší manipulaci a větší hlavou pro zvýšení šance se trefení do míčku. Vyvážení hledejte v hlavě tenisové rakety. Velikost rukojeti je rozmanitý od velikosti L2, kterou ocení spíše ženy, až po velikost L5, které jsou určeny pro muže s velkými dlaněmi. Cena není v porovnání se závodními tenisovými raketami nikterak vysoká. Ty nejobyčejnější se dají sehnat již od 1000 Kč a maximálně za ní zaplatíte 3000 Kč.

Tenisové rakety pro pokročilé jsou váhově těžší. Tlumení vibrací a dobrá stabilita jsou předními prvky tenisové rakety. Midplus (menší hlava) a tuhý rám by měly bát samozřejmostí. Vyvážení je na středu a v „ruce“, což umožňuje kontrolu nad balónkem. Grip je opět rozmanitý od L2 po L5. Cena je prokazatelně vyšší od 2000 do 6000 korun.

Tenisové rakety pro závodníky u nichž hmotnost středně těžká až těžká nepustí k tělu hráče téměř žádné vibrace. Velikost hlavy oproti začátečnickým tenisovým raketám malá. Vyvážení je podle „chuti“ tenisty. Grip je rozmanitý opět L2 až L5. Cena se pohybuje od 3000 až po dech beroucí 9000 korun.

Parametry nejlevnějších a nejkvalitnějších raket

Samotný výběr pokud máte obavy z toho, že se ve výběru tenisové rakety ztratíte, tak je to zbytečné kreslení čerta na zeď, jelikož je to nejsnadnější úkol ohledně tenisových raket. Každá tenisová raketa je totiž „vytuněná“ údaji o její hmotnosti, velikosti hlavy, šířce rukojeti či jaký je vhodný výplet pro raketu. Informace jsou také uvedeny ohledně určenému způsobu hry tenisovou raketou.

Uložení nehraje příliš velkou roli a je prakticky jedno, zda-li tenisovou raketu uložíte do skříně či trezor. Co ale tenisové raketě vadí je vlhkost a sluneční paprsky. „Smrt“ pro tenisovou je uložení v černé tašce za sklem Vašeho vozidla, kdy výplet to nemusí vydržet a povolí, za což může vysoká teplota.

Nejlevnější a nejkvalitnější tenisové rakety do začátku.
Cena od 1999,00 Kč.
Nejlevnější a nejkvalitnější tenisové rakety do začátku

Hokejové kalhoty

Hokejové tašky

Fotbalové chrániče

Tenisové rakety

Inline brusle

Badmintonové rakety

Sportovní obuv

Snowboardové boty

Snowboardy

Sportovní výživa

Partneři

Nejlevnější a nejkvalitnější tenisové rakety do začátku - 2023