Jaké výstroje? Podívejte se, jaké výstroje si můžete na internetu koupit:

Hokejové výstrojeHokejové výstroje

Hokejbalové výstrojeHokejbalové výstroje

Florbalové výstrojeFlorbalové výstroje

Výstroje americký fotbalVýstroje americký fotbal

Potápěčské výstrojePotápěčské výstroje

Armádní výstrojeArmádní výstroje

Hasičské výstrojeHasičské výstroje

Horolezecké výstrojeHorolezecké výstroje

Jak vybrat a koupit nejlevnější hokejovou tašku

Na trhu s hokejovou výstrojí mají nezastupitelnou pozici tzv. hokejové tašky, jejichž hlavním úkolem je co možná nejlépe přepravovat často velmi různorodou a početnou výstroj každého hokejisty. Ne náhodou se dají na trhu sehnat nejrůznější tašky, a to od těch nejmenších pro malé hokejisty, až po ty největší na kolečkách, určené pro brankáře. Hokejové tašky se ve své podstatě dají rozdělit na tři základní druhy. Klasické tašky určené pro seniorské hokejisty mající klasickou hokejovou výstroj, následně pak juniorské tašky určené pro začínající hokejisty a v neposlední řadě také tašky na kolečkách, které využijí hráči s velkou mohutnou výstrojí a také především brankáři.

Speciální hokejové tašky, pro rozhodčí

Speciální hokejové tašky (například model RBK Officials) jsou určené také výhradně pro rozhodčí, kteří bezpochyby ocení výsuvné teleskopické držadlo a možnost odmontování pojízdných koleček.

Vůbec nejrozšířenějšími hokejovými taškami jsou ale ty klasické, které se vyznačují velkým objemem, výbornou skladností a dobře profilovanými poutky a držadly. Hokejisté často nosí tašku přes rameno a je třeba tedy dbát, aby popruh přes rameno zbytečně tělo hokejisty nenamáhal.

Nejlevnější Hokejové tašky pro Juniory a začátečníky

Velmi podobné vlastnosti mívají také juniorské tašky, které se oproti klasickým taškám liší většinou pouze v objemu. Zatímco juniorská taška mívá objem okolo 100 litrů, klasické hokejové tašky jsou často větší než 200 litrů. Mezi nejznámější osvědčené výrobce klasických a juniorských tašek patří například Opus, Itech nebo Bauer. Klasické tašky se prodávají v cenových relacích okolo 1000 Kč, juniorské se dají koupit o několik set korun levněji.

Nejlevnější Hokejové tašky pro brankáře

Speciální verzí hokejových tašek jsou pak tašky na kolečkách, které využijí hokejisté často cestující. Tašky na kolečkách bývají sice robustnější, přesto jsou stále velmi dobře skladovatelné a dají se dobře nosit i v rukou. Častou možností je také odebrání přídavných koleček.

Tašky na kolečkách ale nejčastěji využijí brankáři, kteří mají oproti klasickým hráčům do pole výrazně větší výstroj a především brankářské betony mají zvýšené požadavky na přepravu. Tašky na kolečkách se dají pořídit přibližně od 1100Kč, nejdražší pak stojí necelé 3000 Kč. Výrobou tašek na kolečkách se zabývají firmy jako Opus, CCM nebo Reebok.

Jak vybrat a koupit nejlevnější hokejovou tašku

Hokejové tašky jsou nezbytnou součástí kvalitní výbavy každého hokejisty, ať už se jedná o nadšeného amatéra nebo profesionálního hráče. Taška nabízí hokejistovi ideální způsob, jakým může přepravovat své hokejové vybavení. Do tašky si pohodlně uložíte prakticky všechnu výstroj, kterou pro hraní hokeje potřebujete.

Hokejové tašky jsou nabízeny v několika verzích, od těch nejjednodušších s jednou velkou kapsou až po tašky, které například oddělenými kapsami pro brusle nabízejí sportovcovi maximální komfort. K dostání jsou samozřejmě také menší tašky, které výborně slouží juniorům a začínajícím hokejovým talentům.

Jak vybrat a koupit nejlevnější hokejovou tašku.
Cena od 699,00 Kč.
Jak vybrat a koupit nejlevnější hokejovou tašku

Hokejové kalhoty

Hokejové tašky

Fotbalové chrániče

Tenisové rakety

Inline brusle

Badmintonové rakety

Sportovní obuv

Snowboardové boty

Snowboardy

Sportovní výživa

Partneři

Jak vybrat a koupit nejlevnější hokejovou tašku - 2023