Jaké výstroje? Podívejte se, jaké výstroje si můžete na internetu koupit:

Hokejové výstrojeHokejové výstroje

Hokejbalové výstrojeHokejbalové výstroje

Florbalové výstrojeFlorbalové výstroje

Výstroje americký fotbalVýstroje americký fotbal

Potápěčské výstrojePotápěčské výstroje

Armádní výstrojeArmádní výstroje

Hasičské výstrojeHasičské výstroje

Horolezecké výstrojeHorolezecké výstroje

Tenisová raketa Babolat Pure Drive Cortex - Nejprodávanější

Tenisová raketa musí být rovná a tvoří ji struny střídavě propletené nebo svázané a připojené k rámu rakety. Celková délka rakety nesmí být větší než 73,66 cm. Rám rakety nesmí mít celkovou šířku větší než 31,75 cm. Plocha výpletu nesmí mít celkovou délku větší než 39,37 cm a celkovou šířku větší než 29,21 cm.

Tenisová raketa Babolat Pure Drive ’09 patří k vůbec nejoblíbenějším a nejprodávanějším tenisovým produktům roku 2009. Díky svým výborným vlastnostem a přijatelné ceně je určena především středně pokročilým, ale také i profesionálním hráčům, kteří nehrají již tenis pouze pro zábavu.

Tato se prodává nevypletená a každý hráč tak může ještě individuálním výpletem doladit její vlastnosti. Pokud nepotřebujete nijak výrazně zesilovat své údery, ale naopak chcete raketu, která pošle míček přesně tam, kam zamýšlíte, tak není jiná volba než raketa Babolat Pure Drive 09.

Profesionální hráči uvítají především skutečnost, že úchyt rakety padne přesně do ruky a od prvních úderů se mohou tenisté spolehnout na perfektní kontrolu míčku a milimetrové údery. Při výrobě rakety byly využity technologie Babolat Cortex Systém a Babolat Woofer Systém, což svědčí o preciznosti samotné výroby.

S hmotností 300 gramů patří tato tenisová raketa mezi těžší rakety kategorie 4, což ocení právě profesionální hráči. Větší hmotnost totiž znamená lepší stabilitu. Velikost hlavy náleží do kategorie „MidPlus2“ a i tento parametr dokazuje, že je raketa prioritně určena pro zkušenější tenisty.

Cena pod tři tisíce korun je velmi příjemná a každý hráč také samozřejmě ocení, že součástí rakety je i termoobal. Dobrou vizitkou pro samotnou tenisovou raketu Babolat Pure Drive 09 je i fakt, že s ní své zápasy hrají tenisté Carlos Moya (Španělsko) a Fabio Fognini (Itálie).

Koupit raketu Babolat Pure Drive Cortex ´09 můžete již za 2789 Kč.

Tenisová raketa Babolat Pure Drive Cortex - Nejprodávanější.
Cena od 2789,00 Kč.
Tenisová raketa Babolat Pure Drive Cortex - Nejprodávanější

Hokejové kalhoty

Hokejové tašky

Fotbalové chrániče

Tenisové rakety

Inline brusle

Badmintonové rakety

Sportovní obuv

Snowboardové boty

Snowboardy

Sportovní výživa

Partneři

Tenisová raketa Babolat Pure Drive Cortex - Nejprodávanější - 2023